Rabobank Clubkas Campagne

Stem op onze stichting bij Rabobank Clubkas Campagne

Dit jaar organiseert Rabobank Het Haringvliet de Clubkas Campagne eerder dan u gewend bent. De Rabobank Clubkas Campagne is dé manier voor vereniging en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook onze stichting doet mee aan de Clubkas Campagne van de Rabobank.
Helpt u onze clubkas aan te vullen?

Stemmen

Leden van Rabobank Het Haringvliet kunnen tussen 27 maart en 10 april stemmen op de vereniging/stichting, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen
uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze stichting stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas

Bent u klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan op onze club en steun daarmee onze clubkas! Als lid krijgt u rond 27 maart een stemcode toegestuurd van de Rabobank. Hiermee kunt u op onze stichting stemmen via https://rabobank.nl/hhv Wilt u meer weten over de Clubkas Campagne of over het lidmaatschap van Rabobank Het Haringvliet? Kijk dan op https://rabobank.nl/hhv